Dane teleadresowe

 

Adres: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NYSIE

ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A

48-303 Nysa

NIP:753 150 2376

REGON:631000187

e-mail: opsnysa@op.pl

www.ops-nysa.pl

BIP: http://ops-nysa.bip.gov.pl/
telefon: 77 4472370, 77 4333556

fax: 77 4336746

Numer konta: 37 1050 1504 1000 0022 8892 7516

Ośrodek czynny jest:
od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 - 15.00

kasa czynna w godz.:

od 10.00 – 14.00

 

Świetlica środowiskowa czynna jest :

Od poniedziałku do piątku w godz. : od 10.00 - 18.00

Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:

8.00 - 10.00 oraz 14.00 - 15.00

 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej

Daniela Dybek

tel. 77 4472370  

e-mail: d.dybek@ops-nysa.pl

 

Zastępca Dyrektora

Kamila Ferdyn        

tel. 77 4472370

e-mail: k.ferdyn@ops-nysa.pl

 

Główna księgowa

Maria Chmielowiec

tel. 77 4472373

e-mail: m.chmielowiec@ops-nysa.pl

 

Sekretariat

Agnieszka Sopiak              

tel. 77 4472370, 77 4333556                                

e-mail: opsnysa@op.pl

 

Dział Świadczeń

tel. 77 4472397, 77 4472396, 77 4472394

Kierownik: Beta Majchrzak

tel. 77 4472374, e-mail: b.majchrzak@ops-nysa.pl

 

Dodatki mieszkaniowe

tel. 774472398, 774472399

 

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych

Świadczenia rodzinne

tel. 77 4472395, 77 4333991

 

Fundusz alimentacyjny

tel. 77 4472383

Kierownik: Janina Klimas

tel. 77 4472375, e-mail: j.klimas@ops-nysa.pl

 

Dział Usług Opiekuńczych

Kierownik Krystyna Galińska

Tel. 77 4472382, e-mail: k.galinska@ops-nysa.pl

Specjalistyczne usługi opiekuńcze

tel. 77 4472378

 

Dział finansowo-księgowy

tel. 77 4472384

Z-ca Gł. księgowej: Alina Dutkiewicz

e-mail: a.dutkieiwcz@ops-nysa.pl

 

Klub Integracji Społecznej

-prace społecznie -użyteczne

Lider Bożena Szlempo

tel. 77 4337343 e-mail: b.szlempo@ops-nysa.pl

 

Świetlica Środowiskowa

tel. 77 4472370, wewn.307

 

Inkubator Organizacji Społecznych

Wolontariat

tel. 77 4472408 e-mail: mariusz.ios@ops-nysa.pl , agnieszka.ios@ops-nysa.pl

 

Sekcja administracyjno-organizacyjna

Kadry

tel. 77 4472377

 

Dział Pomocy Środowiskowej

Kierownik Marta Czuczman

tel. 77 44772379 e-mail: m.czuczman@ops-nysa.pl

 

szczegółowe dane kontaktowe wraz z wykazem rejonów - do pobrania w załączniku niżej:

plik- rejony

 


  

Informację wytworzył lub odpowiada za treść Daniela Dybek dnia 14.06.2016
Opublikowana przez Magdalena Wacławczyk dnia 14.06.2016. Odsłon 1016, Wersja 13drukuj
Wersja : lewy  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Początek strony