- Jednostki samorządowe
- Szkoły Podstawowe
- Szkoła Podstawowa Nr 1 (archiwum...
- Rada Pedagogiczna
Rada Pedagogiczna
Skład Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 1
w roku szolnym 2007/2008
L.P. |
NAZWISKO I IMIĘ |
PRZEDMIOT |
WYCHOWAWSTWO |
1. |
BARTUSIK GRAŻYNA |
kształcenie zintegrowane |
2a |
2. |
BERNAT JOANNA |
bibliotekarz |
|
3. |
BRAKOWIECKA ANNA |
j.angielski |
|
4. |
BUKAŁA-KOBYLARCZYK ANNA | kształcenie zintegrowane |
1e |
5. |
DZIADUŚ ELŻBIETA |
kształcenie zintegrowane |
1a |
6. |
DZIKOWICZ BOGUSŁAWA |
matematyka |
4c |
7. |
FRANKIEWICZ ANNA |
matematyka |
5a |
8. |
GAWLIK-KUTOWSKA JOLANTA |
wicedyrektor szkoły, historia, j.polski |
|
9. |
GĄCIARZ MAŁGORZATA |
j.ang. - kszt. zint. |
|
10. | GŁASEK IRENA | kształcenie zintegrowane |
1c |
11. |
HAŁAJEWSKA GRAŻYNA |
kształcenie zintegrowane |
3a |
12. |
JAMROZOWICZ DARIUSZ |
j. angielski |
|
13. | JANIK KATARZYNA |
religia, wychowanie do życia w rodzinie |
|
14. |
KOWALEWSKA ALINA |
przyroda |
4d |
15. |
KRET RAFAŁ |
informatyka |
|
16. |
KUCZMA BEATA |
|
"0" |
17. |
KULIJEWICZ ANNA |
język polski |
4b |
18. |
KUROPATNICKA JADWIGA |
język polski |
5d |
19. |
KWIECIEŃ RENATA |
wychowanie fizyczne |
|
20. | LAMBER JOLANTA |
świetlica |
|
21. |
LEONIEC GABRIELA |
bibliotekarz |
|
22. |
LEŚNIAK KATARZYNA |
kształcenie zintegrowane |
1b |
23. | LIPIŃSKA BEATA |
kształcenie zintegrowane |
2c |
24. |
LIS ANNA |
muzyka, technika |
4a |
25. | ŁASZKIEWICZ MARZENA |
świetlica |
|
26. |
MACYSZYN LUCYNA |
gimnastyka korekcyjna,wych. fizyczne |
|
27. |
NIEDZIEWICZ JACEK |
plastyka |
|
28. |
NIEWIADOMSKI ROMAN |
wychowanie fizyczne |
|
29. |
ORZECH WANDA |
kształcenie zintegrowane |
3c |
30. |
ORZECHOWSKA-KLECEL ALICJA |
psycholog |
|
31. |
PRZYBYSZEWSKA MAŁGORZATA |
wychowanie fizyczne |
|
32. |
RADOMAŃSKA SABINA |
przyroda |
5 b |
33. |
RYSZEWSKA KATARZYNA |
język polski |
6a |
34. |
RYSZEWSKI JACEK |
wychowanie fizyczne |
|
35. |
SADOWSKA IRENA |
kształcenie zintegrowane |
3b |
36. |
SIEMASZ IRENA |
kształcenie zintegrowane |
3d |
37. |
SKOWRON-PACZWA ADRIANNA |
język angielski |
|
38. |
SMOLIŃSKA MAŁGORZATA |
kształcenie zintegrowane |
1d |
39. |
STADNIK BARBARA |
logopeda, j.polski |
6d |
40. |
STĘPNIEWSKA JOLANTA |
pedagog |
|
41. |
STOKŁOSA STANISŁAW |
wicedyrektor szkoły, informatyka |
|
42. |
SYNOWIEC MAGDALENA |
religia |
|
43. |
SZCZEPAŃSKA ANETA |
kształcenie zintegrowane |
2d |
44. |
SZLEMPO MAŁGORZATA |
historia |
6b |
45. |
SZOSTAK MARIA |
kształcenie zintegrowane |
2b |
46. |
TRZASKA BEATA |
religia |
|
47. |
WĘGLARZ BOŻENA |
dyrektor szkoły |
|
48. |
WĘGLARZ LESZEK |
matematyka |
5c |
49. |
WITKOWSKA EWA |
język angielski |
6c |
Pedagog szkoły - mgr Jolanta Stępniewska
przyjmuje w godz.
konsultacje z rodzicami
tel. /77/ 433-31-21