Rada Pedagogiczna

Kadra Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie na rok szkolny 2015/2016:

Dyrektor                    mgr Maria Wiercigroch

Wicedyrektor           mgr Krystyna Wąsowicz

Pedagog szkolny      mgr Jadwiga Palacz

 Edukacja wczesnoszkolna:

                                 mgr Renata Meres - wych. klasy I a

                                 mgr Dorota Chęcińska - wych. klasy I b

                                 mgr Renata Podolak - wych. klasy I c

                                 mgr Monika Baj - wych. klasy I d

                                 mgr Danuta Kurzeja - wych. klasy II a

                                 mgr Lucyna Furdykoń - wych. klasy II b

                                 mgr Dorota Kozioł - wych. klasy II c

                                 mgr Elżbieta Swatek - wych. klasy II d

                                 mgr Agnieszka Siwy - wych. klasy II e

                                 mgr Bożena Woźniak - wych. klasy III a

                                 mgr Jolanta Bury - wych. klasy III b

                                 mgr Izabela Sypień - wych. klasy III c 

                                 mgr Małgorzata Kulpa - język angielski

                                  mgr Marta Baraniecka

Nauczyciele języka polskiego:

                                mgr Renata Ostrowska-Fruncza - wych. klasy V c

                                mgr Joanna Polak

                                mgr Wioletta Zatylna- wych. klasy V b

                                mgr Anna Krzysztofek (zastępstwo)

Nauczyciele historii:   mgr Krzysztof Wilk - wych. klasy IV a                       

Nauczyciele języka angielskiego:

                             mgr Piotr Bułka - wych. klasy VI b

                             mgr Alicja Rejdak-Bułka

                             mgr Magdalena Kot (zastępstwo)

                             mgr Piotr Kocierz (zastępstwo)

Nauczyciele matematyki:

                              mgr Elżbieta Pusz- wych. klasy VI c

                              mgr Dorota Kos - wych. klasy V a                        

Nauczyciele przyrody:

                              mgr Jolanta Sobocińska- wych. klasy IV c

                              mgr Krzysztof Wilk

Nauczyciel informatyki: mgr Agnieszka Kret

Nauczyciel muzyki: mgr Jagoda Marfiany - wych. klasy IV b

Nauczyciel plastyki: mgr Jagoda Marfiany

Nauczyciele techniki: mgr Agnieszka Kret

Nauczyciele wychowania fizycznego:

                              mgr Maciej Ciuła

                              mgr Paweł Satora

                              mgr Ewa Strukowska - wych. klasy VI a

                              mgr Maria Wiercigroch

                              mgr Beata Zdobylak-Zabłotni

                              mgr Paweł Potoczak (zastępstwo)

Nauczyciele religii

                              ksiądz mgr Wojciech Modelski

                              mgr Jolanta Małejki 

Biblioteka szkolna: mgr Wioletta Zatylna

                            mgr Jagoda Marfiany

                            mgr Dorota Żywiec

Świetlica szkolna:   mgr Krystyna Natkańska-Salomon

Wychowanie do życia w rodzinie:  mgr Krystyna Wąsowicz

 

Informację wytworzył lub odpowiada za treść Piotr Kocierz dnia 28.09.2014
Opublikowana przez Piotr Kocierz dnia 06.11.2015. Odsłon 186, Wersja 22drukuj
Wersja : lewy  12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 
Początek strony